Keramický nůž | výhody keramického nože Ceratio

Nový keramicko-zirkoniový nůž CERATIO® vitamíny zachovává.

Již při prvním použití budete překvapeni vlastnostmi keramického nože CERATIO®. Vedle faktu, že tento nůž zachovává veškeré vitamíny a enzymy, si keramický nůž CERATIO® získává přízeň kuchařů i tím, že je lehounký, má naprosto dokonalé a neztupitelné ostří a nelepí se. Čepel tohoto revolučního nože je totiž zhotovena z nejmodernějšího materiálu, používaného díky svým jedinečným vlastnostem na kosmických lodích, ve vozech F1 i v nejkvalitnějších holicích strojcích. Jedná se o oxid zirkonia, který patří mezi nejtvrdší minerály na světě. Svojí tvrdostí se přibližuje diamantům a je 2x tvrdší než ocel.

Věčně ostrý keramický nůž CERATIO® nemusíte nikdy brousit.

Díky keramicko-zirkoniovému ostří nože CERATIO® budete krájet tak snadno, jako nikdy předtím. Zapomeňte na starosti s broušením, zapomeňte na dřívější pocit "pižlání" měkké zeleniny či lepivých sýrů. Budete překvapeni, jak snadno jedním tahem rozkrojíte i to nejměkčí rajče.

Nelepivý povrch keramického nože CERATIO® usnadní krájení.

Vysoce nepřilnavý povrch keramického nože zabraňuje jakémukoliv lepení. Proto dokážete ovoce, zeleninu, maso, sýry či vejce snadno a rychle nakrájet i na ty nejtenčí plátky. Hladká čepel keramického nože CERATIO® se prakticky nešpiní, a tak se velice jednoduše vyčistí pouhým opláchnutím pod tekoucí vodou.

S keramickými noži CERATIO® získáte záruku vrácení peněz.

Keramické nože CERATIO® mají skvěle tvarované rukojeti, které přispívají k bezpečnému používání. Nově vyvinutý hedvábně jemný povrch zabraňuje prokluzování nože ve vlhkých rukou a vroubkovaná opěra palce dodává jistotu při jakémkoliv způsobu držení. Keramický nůž CERATIO® si můžete vyzkoušet v pohodlí domova. A pokud vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu po dobu dvou týdnů. Tak neváhejte a přesvědčte se o kvalitě keramických nožů CERATIO® ve své kuchyni! Usnadníte si vaření a vaše dobroty budou zdravější!